درباره شرکت ماریلا صنعت 

شرکت ماریلاصنعت به عنوان واردکننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی، خوراکی و بهداشتی با رعایت خط مشی و اهداف خود درصدد است تا با گسترش روابط خود با سایر کشورهای تولید کننده و مطرح مواد شیمیایی در سراسر جهان بهترین راه حل ها جهت رفع موانع تحریم های بین المللی جهت واردات کالا های اساسی و دارویی کشور را ارائه نماید.
ماریلا صنعت رضایت مندی مشتری را در فرایند کاری خود سر لوحه تمامی امور قرار داده و با ارئه محصولات اورجینال و با کیفیت با مناسبترین قیمت ها در جهت رفع نیاز های اساسی و اولیه کشور گام برمیدارد.
شرکت ماریلا صنعت انگیزه خود را بر پایه ارتقای سیستم ها و تجهیزات آزمایشگاه های تمام صنایع کشور گذاشته و با استفاده از تخصص، تعهد، تجربه و دانش های نوین بهترین متخصصان داخلی اقدام به واردات انواع مواد شیمیایی و به زودی اقدام به تولید داخلی محصولات شیمیایی با بالاترین کیفیت جهت رفع نیاز کشور و سپس صادرات گسترده محصولات خواهد نمود.

شرکت تولیدی و مهندسی ماریلا صنعت از سال 1384تاسیس شده و تا کنون بالغ بر 150کارخانه آرد و ماکارانی و سیلوهای ذخیره سازی غلات با هدف موفقیت آمیز خودکفایی کشور در این صنعت، تاسیس کرده و همچنین نماینده بزرگترین شرکت های اروپایی در ایران بوده است.
از این بابت در آن زمان احساس نیاز جهت تامین و مصرف مواد شیمیایی با کیفیت یکی از نیاز های اصلی این مجموعه شد که با واردات وسیع انواع مواد شیمیایی هم اکنون یکی از بزرگترین واردکننده های این محصولات بوده و با افتخار اعلام می دارد با سال ها فعالیت در این زمینه در خدمت تمامی داروسازی ها، پتروشیمی ها، دانشگاهیان، صنایع غذایی و بهداشتی و آرایشی، مراکز تحقیقاتی، آموزشی و پژوهشی، کارخانه ها ، کارگاه ها و کلیه صنایع تولیدی میباشد.
قسمتی از خدمات ماریلا صنعت
_واردات استاندارد های داروییUSP، BP، EP .
_واردات انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی، بهداشتی و خوراکی با بالاترین گرید ها .
_واردات انواع محیط های کشت سلولی و میکروبی.
_ واردات انواع کیت های اندوتوکسین از کمپانی های Lonza و Endosafe
_ اجرای سکوبندی و تجهیز کامل آزمایشگاه ها.
_ تامین کلیه تجهیزات مصرفی وشیشه آلات آزمایشگاه ها.

خانم مهندس زهرا اکبری

کارشناس فروش

خانم مهندس راحله لطفی

دستیار مدیرعامل

خانم مهندس الهام رستمی

کارشناس فروش

خانم مهندس آنیتا دلفی

کارشناس فروش

خانم مهندس مریم سطوت

کارشناس فروش

خانم مهندس زهرا فضلی

کارشناس فروش
گالری تصاویر شرکت ماریلا صنعت
چرا ماریلا صنعت
شرکت های همکار
فهرست
تماس